Międzybrodzie Żywieckie Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Międzybrodzie Żywieckie Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Międzybrodzie Żywieckie | FAQ

Międzybrodzie Żywieckie, to licząca ok. 1500 mieszkańców wieś, położona w Beskidzie Małym, na południowo-wschodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego. Znajduje się ona w dolinie potoku Isepnica, na stokach góry Żar, Cisowych Grap i Jaworzynki. Administracyjnie, Międzybrodzie Żywieckie przynależy do południowo wschodniej części województwa śląskiego, w powiecie żywieckim. Międzybrodzie Żywieckie stało się miejscowością narciarską w 2003 roku, kiedy to wybudowano kolej linowo-terenową na zboczach góry Żar. Inwestycja ta wpłynęła w znaczącym stopniu na atrakcyjność wsi. W Międzybrodziu bez problemu można znaleźć nocleg, gdyż jest to znana miejscowość letniskowa. Znajduje się tu również dobrze zaopatrzona baza gastronomiczna. Do Międzybrodzia dojechać można autobusem z Bielska Białej oraz Żywca. Możliwy jest też dojazd samochodem przez Bielsko, drogą krajową nr 52, a następnie nr 948, skręcając w Kobiernicach. Kierując się od strony południowej drogą nr 69, należy również dojechać do Kobiernic i tam skręcić. Drogi są dobrze utrzymane i mało zatłoczone.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.