Cranmore Mountain Resort Ceny karnetów 2022/23

Cranmore Mountain Resort Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Cranmore Mountain Resort? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Cranmore Mountain Resort Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci6-12Młodzież13-17Dorośli18+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 15 paź 2022689.00805.001,325.00
Dodatkowe informacje: White Mountain Super Pass: Take advantage of the most skiing and riding in New Hampshire, with access to Cranmore, Bretton Woods, Cannon Mountain and Waterville Valley. All ages are as of January 1, 2023. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Cranmore Mountain Resort Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 17 lis 2018Dzieci6-12Młodzież13-18Dorośli19+Seniorzy
4-godzinny42.0054.0069.0045.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 17. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Cranmore Mountain Zakwaterowanie

Cranmore Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Cranmore Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Cranmore Mountain Resort? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Cranmore Mountain Resort przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Cranmore Mountain Resort Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Cranmore Mountain Resort ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 11. gru 2022 i datą zamknięcia 27. mar 2023. Dzięki 57 trasom i 8 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 1-800-SUN-N-SKI.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: