Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Paznaun | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Paznaun? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki - Paznaun | FAQ

Region narciarski Paznaun jest położony w zachodniej części Tyrolu. W jego skład wchodzą Galtür, Kappl i See. Od północy otacza go grupa Verwall, od południa – grupa Samnaun Silvretta. Najwyższe wzniesienie – Fluchthorn – liczy 3399 m n.p.m.Wybór, aby spędzić ferie zimowe w tym miejscu, oznacza różnorodne trasy pośród pięknej panoramy Alp.W Galtür są bardzo dobre warunki do uprawiania sportów takich jak narciarstwo, snowboarding i narciarstwo biegowe. Znajduje się on w najwyższej części Paznaun, jest znany ze swej wysokiej jakości śniegu, zapewnia świetne warunki śniegowe od początku grudnia do końca kwietnia. Są tutaj snow parki dla wielbicieli snowboradu i free ski oraz trasy dla amatorów narciarstwa biegowego.Kappl jest położony w słonecznej części Paznaun i otoczony przez 3000-metrowe szczyty Alp Centralnych. Miejsce to słynie ze swojej tradycyjnej atmosfery. Oprócz narciarstwa można uprawiać tu także saneczkarstwo i biegi na rakietach śniegowych. Teren See sięga wysokości 2450 m n.p.m. i w szczególności nadaje się dla rodzin. Są tutaj jednak stoki o wszystkich poziomach trudności. Wielbiciele snowboardingu i free ski mogą tu skorzystać ze snow parku.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.