Bardonecchia Oceny / Recenzje

Bardonecchia – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Bardonecchia – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Bardonecchia dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Bardonecchia – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.2)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
64 opinii/e
5 gwiazdek (14)
4 gwiazdki (18)
3 gwiazdki (9)
2 gwiazdki (9)
1 gwiazdka (14)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Darek
Bardzo sympatyczny ośrodek. Trasy dobrze przygotowane, a w tygodniu niewielu narciarzy na stokach (oprócz niżej położonych typowo dojazdowych lub szkoleniowych). Składa się z dwóch części, jedna z trasami położonymi głównie w lesie a druga to otwarty obszar z wieloma wariantami tras (w tym sporo możliwości "off-slope". Wrażenia na tyle dobre, że nie wykluczamy powtórki w kolejnych latach.... Pełna opinia
Kameralność
Trochę daleko i nie za dużo tr...
5 lat temu
KOS KOS
Brak sklepu ba sklepiku nawet i po bułki czy jedzenie trzeba iść do centrum 1,5 -2 km... Pełna opinia
piekne szerokie trasy zwlaszcz...
nie najlepsze utrzymanie trasy...
6 lat temu
Karol
Skipass od 11.02.2017-17.02.2017, w ciągu całego wyjazdu 1/3 wyciągów nieczynna bez powodu, oraz 1/4 tras zamknięta również bez powodu, śniegu ponad metr wszędzie. Po prostu się Włochom nie chciało pracować, ale zawieźć ratrakiem do restauracji za 28 euro na górę to już nie było problemu. Czas zatrzymał się w 1998 roku z wyciągami, bardzo stare i szarpią, w wielu miejscach gdzie ciekawsze trasy to orczyki, a jak już krzesło gdzieś jest to dwuosobowe i kolejki pod nim. Część tras było co drugi dzień ratrakowana. Generalnie odradzam, szkoda jechać 1600 km, by się zawieść i umęczyć. ... Pełna opinia
Brak
Stara infrastruktura, zamknięt...
7 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Bardonecchia, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.