Podkarpackie

Przemyśl Oceny / Recenzje

Przemyśl – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Przemyśl – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Przemyśl dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Przemyśl – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
lolita
stok znajduje sie w centrum miasta-wszedzie blisko: noclegi do wyboru, sklepy spozywcze, galeria, najlepsza kawiarnia w Polsce ,,fiore,, , wypozyczalnia sprzetu itp, pod reką. stok jak jest czynny- zawsze perfekcyjnie przygotowany-wyratrakowany, nasniezony i oswietlony , dwa wyciagi- dowolnosc parkowania-przy stacji dolnej na wydzielonym duzym parkingu obok lodowiska -tuż przy głównej ulicy:) lub przy górnej stacj na szczycie kopca tatarskiego-piekne widoki i tor saneczkowy, taras widokowy oraz bufety, bary, wc... budynek w którym beda pomieszczenia stołówkowo-sanitarne na razie w stanie surowym...przy górnej stacji....... Pełna opinia
stok zadbany, oswietlony w cen...
trasa mogłaby byc dłuższa a bu...
6 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o tym ośrodku, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.