Polska

Koszałkowo-Wieżyca Oceny / Recenzje

Koszałkowo-Wieżyca – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Koszałkowo-Wieżyca – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Koszałkowo-Wieżyca dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Koszałkowo-Wieżyca – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Przemysław Orzełowski
Świetne miejsce na rozpoczęcie przygody z nartami. Sporo opcji do nauki, kilka oślich łączek o różnym nachyleniu, wyposażone w orczyki lub taśmy. Główny stok również ciekawy, rozgałęziający się, z możliwością kombinowania przy zjeździe. Szkoda, że "tylko" 300m, co wcale nie jest złym wynikiem biorąc pod uwagę, że przecież nie jesteśmy w górach. Dzięki temu miejscu zakochałem się w nartach, a jest to późna miłość, bo po 40-tce :) Dzieciaki również pierwszy raz, i też złapały bakcyla, może to za sprawą miejsca, a może świetnych trenerów z lokalnych szkółek narciarskich. Oczekiwanie na wjazd nie jest długie, warto zerknąć przy zjeździe do którego orczyka ustawia się krótsza kolejka. Ośrodek jest w zasadzie "kompletny", bo można nie opuszczać terenu, jest gdzie odpocząć, zjeść (smacznie!), a znajdą się także względne atrakcje dla niejeżdżących. Szczerze polecam, szczególnie w terminach i godzinach nie obleganych przez zorganizowane grupy, bo może to wydłużać czas oczekiwania na wjazd.... Pełna opinia
Świetne miejsce na początej pr...
W sumie nie ma :)
3 lata temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o tym ośrodku, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.