Lofer - Almenwelt Lofer Oceny / Recenzje

Lofer - Almenwelt Lofer – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Lofer - Almenwelt Lofer – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Lofer - Almenwelt Lofer dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Lofer - Almenwelt Lofer – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Choć byłem już w kilkunastu ośrodkach w Austrii, Włoszech i Francji, to z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Doskonały ośrodek dla ludzi chcących pojeździć rekreacyjnie oraz dla rodzin z dziećmi. Nie ma też dużego tłoku jak w kurortach narciarskich. Przystępne ceny i pakiety noclegi z karnetem. Byłem tam po raz pierwszy w 1996r, potem 2005 r. oraz w 2017. Od mojego pierwszego pobytu w 1996 r bardzo dużo się zmieniło. rozbudowano system naśnieżania (90% pokrycia tras), wybudowano nową dolną stację, nowe i nowoczesne wyciągi o dużej przepustowości, nowe trasy. Nie czeka się w kolejkach. Doskonała gastronomia, piękne widoki! Ośrodek choć o nie najwyższych górach, trasy od 650m (dolna stacja) do głównej hali 1400-1600 m i najwyżej położonej trasy na wysokości lekko ponad 1700 m. Trasy zawsze doskonale przygotowane i co najważniejsze zawsze jest tam śnieg (raz byłem w grudniu, a dwa razy w II połowie marca) i zawsze, zwłaszcza w marcu było 160-220 cm śniegu. W marcu zawsze dużo słońca. Rewelacyjnie długi zjazd do stacji dolnej i parkingu o długości ponad 7 km!!! Polecam, naprawdę fajny ośrodek i każdy znajdzie dla siebie odpowiednie trasy. ... Pełna opinia
dużo łatwych tras, łącznie 50 ...
trochę za mało średnio trudnyc...
6 lat temu
a.j.
super... Pełna opinia
8 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku , aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.