Hochkönig Ceny karnetów 2023/24

Hochkönig Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Hochkönig? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Hochkönig Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 12 paź 2023
Dodatkowe informacje: TIP: Ski amadé Online Early Booking Bonus Secure your ski pass at the best price from the start of sales with the Ski amadé Online Early Booking Bonus. Prices vary depending on the season, time of purchase and demand. https://tickets.skiamade.com

Ostatnia aktualizacja cen 12. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Hochkönig Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Hochkönig Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Hochkönig? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Hochkönig przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Hochkönig Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Hochkönig ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 02. gru 2023 i datą zamknięcia 07. kwi 2024. Dzięki 60 trasom i 34 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +43 (0) 6584 20388.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.