Obertauern – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Obertauern – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Obertauern dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Obertauern – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Paweł
lubię ten ośrodek, aczkolwiek nie zawsze trasy są dobrze przygotowane. Nie ma problemu z parkowaniem.
fajne trasy
bywa że słabo przygotowane trasy
Edyta Edyta
W sumie miejsce na plus, dużo tras, świetne warunki śniegowe, brak kolejek do wyciągów (połowa stycznia), sporo miejsc, gdzie można zjeść. Minusem są stosunkowo krótkie trasy, tych dłuższych jest zdecydowaniem za mało jak na mój gust.
Duży wybór tras, karuzela wokół miejscowości, duży wybór tras freeridowych blisko wyciągów
Trasy są krótkie i mało urozmaicone
Zygmunt Moczygeba
Dla kogoś kto jeździł tylko w PL będzie to pozytywny szok jednak przygotowanie tras w porównaniu z konkurencją tyrolską cienkie.Jeśli śnieg spadnie w nocy nic z nim nie jest robione, szybko się robią muldy a na takiej wysokości nie powinno być problemu z utrzymaniem warunu.Trasy krótkie zwłaszcza północne.
sporo śniegu
Słabo przygotowane trasy.
Kuba Proczka
Region bardzo fajny na wypad na max 4-5 dni. 100 km tras dla osób dobrze jeżdżących to trochę za mało na pełen tydzień nart. Trasy są raczej krótkie, ale wyciągi nowoczesne i szybkie. Trasy b. dobrze przygotowane. Ośrodek daje możliwość również w miarę bezpiecznego freeridu blisko tras. Zdecydowanie polecam ten region, szczególnie dla osób które się wybierają na ok 3-4 dni!
Wysoko położony ośrodek, panują tam dobre warunki pogodowe.
Stosunkowo krótkie trasy.
Zbigniew Grubka
Byłem z kolegami w styczniu - nie polecam
duży wybór tras
Trasy nie przygotowane do jazdy na nartach.
Piotr L
na pierwszy rzut oka wydaje sie fajnie ale beznadziejne przygotowanie tras (jego wręcz brak) uniemożliwia cieszenie sie z jazdy. Pogoda średnia. Mocno wieje, pochmurno. Od połowy stycznia z pierwszym tygodniem lutego nie polecam bo warunki słabe...zwłaszcza dla dzieci. Mimo powyższego ludzi dosyć dużo, przy czym brak kolejek przy wyciągach. Złe przygotowanie powoduje że czerwone trasy przypominają walke o życie . Wyciągi bywają zamknięte z powodu warunków pogodowych. Ja jestem zadowolony bo na pewnym etapie jest potrzebne takie jeźdzenie w trudnym terenie i warunkach by móc sobie radzić w każdych okolicznościach ale nie polecam komuś kto chce z rodziną jechać by było milo łatwo i przyjemnie ze słoneczkiem w tle.
dużo tras, połączone ze sobą wycągi. Ogólnie dobra infrastruktura.
słabo przygotowane trasy, liczne muldy. Kiepska pogoda w okresie feryjnym. Brak instruktorów mówiących po polsku ( w kontekscie nauki dzieci).
Tomasz
Polecam, ośrodek dla średnio-zaawansowanych. Można pojeździć albo w słońcu albo w cieniu :) .Infrastruktura na b. wysokim poziomie. Trasy przygotowane perfekcyjnie.
Bardzo duża ilość zróżnicowanych tras
"duże odległości pomiędzy stacjami-nie polecam na wyjazd z dziećmi
Artur
Miasteczko świetne, infrastruktura idealna, super wszystko połączone,nie ma konieczności włączania samochodu. Można na wyciąg wejść bezpośrednio z hotelu. Lecz zawiodłem się na trasie, trasy nie wyratrakowane nie znajdziesz tutaj tzw. Sztruksu
Świetna infrastruktura, miasteczko alpejskie
Słabo lub wogole nie przygotowane trasy
Maciek
Trasy, infrastruktura b. fajna. Natomiast płacą 50 euro za dzień oczekuję dobrze przygotowanych tras, a z tym jest różnie. Jeden raz wyratrakowane (piękne słoneczko), drugi raz same muldy i walka o życie - na czarnych (pochmurny dzień).
ilość tras, szybkie kolejki
przygotowanie
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Obertauern, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.