Śląskie, Złoty Groń Istebna

Istebna - Złoty Groń – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Istebna - Złoty Groń – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Istebna - Złoty Groń dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Istebna - Złoty Groń – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (4.1)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Jolanta Tworkowska
Jak mało narciarzy to ok, jak dużo to bezpieczniej zejść ze stoku. Stok ma niestety 800 m długości do zjazdu wiec jest bardziej dla amatorskiej jazdy. Ale jak ktoś jeździ na nartach tydzień w roku to spoko. Najlepiej być rano wtedy warunki są dobre, potem może być gorzej. Jak pada deszcz to darujmy sobie jazdę, kanapa jest mokra mimo pracy ze ściągaczką Panów z obsługi (są bardzo mili i pomocni).
Szybka kanapa na 6 osób + ratrakowanie po 16
W zależności od ilości narciarzy i temperatury - jazda na 2 godziny, potem muldy i dla słabszych narciarzy „walka o życie”
Kacper
Kameralny ośrodek. Raczej dla koneserów.
Agnieszka Lubańska
Jest fajnie
Jeste fajnie
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Istebna - Złoty Groń, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.