Ustroń - Poniwiec – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Ustroń - Poniwiec – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Ustroń - Poniwiec dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Ustroń - Poniwiec – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Tomek
Fajna trasa. Czerwona na całej długości a nie jak w niektórych ośrodkach że czerwoną nazywają niebieską z jednym bardziej stromym fragmentem. Jak ktoś potrafi jeździć to w okolicy nic lepszego nie znajdzie. Wady są tylko dwie: Słabe oświetlenie wieczorem. Da się jeździć, ale są fragmenty trasy gdzie jest wyraźnie ciemniej i trudniej dojrzeć strukturę nawierzchni. Wolno jadący wyciąg - ale to problem wielu okolicznych ośrodków. W dobie wysprzęglanych kanap trochę szkoda czasu traconego na powolne wjazdy.
Świetnie przygotowana trasa
Słabe oświetlenie wieczorem i powolny wyciąg
Marek Nowak
Stok bardzo fajny ale nie dla początkujących. Obsługa nie potrafi przygotować stoku , a mam 50 lat doświadczenia na nartach kiedy na stoku ratraki były takim wydarzeniem jak teraz zaprzęg konny w centrum miasta.
Karolina
Warunki średnie, cena wygórowana, mały wybór tras. Spodziewałam się czegoś lepszego. Obsługa dosyć nieprzyjemna. Polecałabym pojechać do Wisły i tam poszukać lepszego stoku.
Piotr Pietras
Jeden z najlepszych ośrodków w regionie. Bardzo przyjemnie przyjechać w słoneczny dzien! Fajna ścianka na ćwiczenia jazdy technicznej, co prawda trzeba uważać na początkujących, którym ten stok odradzam. Bardzo przyjemnie jest tu poszusować, pooglądać widoki i wypić coś ciepłego w barze.
Stromy, dobrze przygotowany
mała trasa, trudny dla początkujacych
Marek Waldaczek
Moja ulubiona stacja w regionie
Grzegorz Sulkiewicz
Stok dramatycznie przygotowany, niewyratrakowany po nocnych opadach śniegu. Pół godziny po otwarciu pełno muld, trasa nie jest ubita na całej szerokości. Im większe muldy, tym więcej lodu pojawia się na stoku. Warunki, jak na tak duże opady śniegu w tym roku, są dramatycznie. Niech właściciele zajmą się przygotowaniem stoku i dbają o to!!! A obsługa to sciemniacze, oszuści, którzy kłamią i śmieją się ludziom w twarz. Lepiej dołożyć trochę minut, nawet w korku i pojechać do Wisły.
Mała kolejka
Źle przygotowany stok
Wojciech Koszycki
Moja ulubiona stacja narciarska w regionie. Mieszkam w Pawłowicach często przyjeżdżam po pracy na 2 godzinki.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Ustroń - Poniwiec, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.