Ustroń - Czantoria – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Ustroń - Czantoria – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Ustroń - Czantoria dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Ustroń - Czantoria – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Miszko Kuna
Zawyżyłem ogólną ocenę ze względu na sentyment do tej górki. Z Katowic godzina drogi i można pośmigać. Trasa zwykle jest dobrze przygotowana, wyciąg krzesełkowy bez dramatu. Podczas ostatniej wizyty na stoku było dosłownie kilkadziesiąt osób, w ciągu 3 godzin tylko raz dzieliłem z kimś krzesełko. Raczej nie brałbym pod uwagę na całodzienny wyjazd na narty tylko bardziej na szybki wypad na 2-3h godziny potrenować przed wyjazdem w Alpy, albo jako górkę do testowania sprzętu. Czantoria jest trochę takim starym poczciwym basenem miejskim który spełnia swoją rolę, a inne ośrodki starają się być aquaparkami z lepszym lub gorszym skutkiem. Tylko ceną też nie nadrabia. Jak ktoś nie był to polecam.
Blisko aglomeracji śląskiej. Fajna długa trasa.
Ośrodek jednej trasy.
,Jerzy
28.12.2022 trasa czerwona oblodzona ,warunki trudne,niebieska w porządku natomiast łącznik niebieska czerwona trzeba maszerować z buta ,brak śniegu
Blisko ,długie trasy
Słabe warunki śnieżne , stary post komunistyczny bar nie z tej epoki w holu stacji
Jan
Bardzo fajny stok . Dobra długość . Dobrze przygotowany .
Dobrze przygotowany stok . Nawet o 12:00 bardzo dobry komfort jazdy
Barbara
Była otwarta tylko trasa trudna i tzw ośla łączka. Przygotowanie trasy dobre, jeśli pominąć sam koniec przy zjeździe do wyciągu.
Łatwe użytkowanie wyciągu krzesełkowego, małe kolejki, dobrze nasniezony stok.
Brak informacji o zamknięciu tras. Źle przygotowany zjazd do wyciagu krzesełkowego
remban77
...
Długość tras narciarskich jak na polskie warunki.
...
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Ustroń - Czantoria, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.