Wisła - Cieńków – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Wisła - Cieńków – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Wisła - Cieńków dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Wisła - Cieńków – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.1)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Tomek
Spędziliśmy tu ferie z dziećmi. Nasza sześćio-latka nauczyła się w tydzień zjeżdżać na nartach, nawet w mało sprzyjających warunkach, temp na plusie, rano mżawka, muldy po snowboardach. Jednak wszyscy byliśmy zachwyceni, stok był naśnieżony i retrackowany 2x dziennie. Napewno tu wrócimy. Polecamy szkołę nauki jazdy na nartach "Dimbo". Bardzo sympatyczna, profesjonalna i oddana ekipa instruktorska! Pozdrawiamy: Maję, Oliwię, Eryka, Pawła, Wojtka, Kornela i całą ekipę.
Duży wybór tras, dynamiczne zjazdy, spore nachylenie stoku Trasa 1. Świetne warunki do nauki dla dzieci i spędzenie czasu na nartach dla rodzin z dziećmi . Łagodne zjazdy dla dzieci i początkujących na stoku Sarayewo. Bardzo pomocny i uprzejmy personel w
W ferie dużo snowboardzistów, przez co koło południa trasa jest zdegradowana przez wyżłobienia i muldy.
Miszko Kuna
Jak sama nazwa wskazuje jest cienko. Pomimo intensywnych opadów ośrodek nie uruchomił wszystkich tras. Trasy pomimo małej ilości kiepsko oznakowanie. Potężne wypłaszczenie na jedynej sensownej otwartej odbiera całą przyjemność że zjazdu. Pojechaliśmy tam że względu na zamknięty Szczyrk.
Wyciąg krzesełkowy
Kiepskie trasy
Dyzio
Byłem wczoraj z synem. Trasa kompletnie nieprzygotowana. Momentami to, po czym jechaliśmy nie przypominało śniegu. Wykupiliśmy karnety na 2 godziny. Wykonaliśmy jeden wjazd/zjazd. Pieniądze wyrzucone w błoto.
undefined
Anonim
Okropny
,Jerzy
Witam,byłem wczoraj 31.01.2019 ,ludzi bardzo dużo głównie dzieci ale to ferie,kolejki do wyciągu mimo tego nie było ,trasy przygotowane dobrze ,twarde,głównie sztuczny śnieg ,brak kamieni na trasach.Na minus i to spory jak to żeby instruktorzy uczący maluchy nie mieli wyobraźni co może się stać gdy mając pod sobą dziesięciu 3-4 letnich maluszków zjeżdżają z samej góry na dół gęsiego ,wężykiem na całej szerokości stoku tak ,że przejechać się nie da od skraju do skraju i nawet brak luki ,chyba gdzieś ci "instruktorzy" zgubili 7 klepkę albo są po szkoleniu internetowym narażając zdrowie i życie dzieciaków.
Duże bezpłatne parkingi
Duża ilość szkółek narciarskich
Rafał W.
30.01.2018Dziś na Cieńkowie tragedia, piszą że warunki dobre a trasa w 90% oblodzona i w 50% prawie goła ziemia.Szkoda nart i zdrowia, powinni zwracać pieniądze za karnety.Po dwóch zjazdach pojechaliśmy na Skolnity (wzorowo przygotowana trasa) i na jazdę wieczorną do Szczyrkowskiego.Jeszcze nigdy nie widziałem tak źle przygotowanego stoku.Nigdy więcej Cieńków
dawih77
Jeden z lepszych ośrodków w Wiśle jak są czynne wszystkie trasy, co ostatnio niestety jest rzadkością. Irytujące jest tylko wypłaszczenie na środku głównej trasy.
byłem w piątek na cieńkowie i prawie się zagotowałem, bo kupiłem karnet 2h i 25min przed końcem czasu nawalił wyciąg .z kolegą poszliśmy reklamować karnet do kasy ,a kolejka jakieś 20min stania. zwracali za karnety i uśmiałem się bo dostałem zwrotu 1,50zł ,a kolega 1zl.pani w kasie powiedziała ,że nawet do godziny postoju nie zwracają za karnet z powodu awarii .robią super interes na ludziach ,i tak oszukują bo narciarz i tak do nich przyjedzie.ale niech szczyrk ruszy to klientów będą mieli tak jak na skalnity.
radio w głośnikach na stoku
brak ratraków wieczorem
sempek84
Stok bardzo fajny dla początkujących. polecam trasę nr 1, stromy początek, łagodna środkowa cześć trasy oraz szybką i szeroka dolna część trasy. fajne, klimatyczne 2 bary na górze, z dobrymi przekąskami, grzanym winem i piwem. Gorzej z napojami i posiłkami na dole - słaba jakość...
Stok bardzo fajny dla początkujących. polecam trasę nr 1, stromy początek, łagodna środkowa cześć trasy oraz szybką i szeroka dolna część trasy. fajne, klimatyczne 2 bary na górze, z dobrymi przekąskami, grzanym winem i piwem. Gorzej z napojami i posi
inspektor
Górka OK. Trochę zmuldzona ;-)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Wisła - Cieńków, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.