Zwardoń Raporty ze stoku

Raporty prosto ze stoku z ośrodka Zwardoń

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
7 lat temu
kamil.lukasiak
Śnieg naturalny, dobrze ubity ludzi umiarkowana ilość, jeździ Mały i Duży Rachowiec.
8 lat temu
kamil
31.01.2016 Beton, bardzo twardo, miejscami żywy łod, ale stok nie puszczał do popołudnia warunki jak na pogode na mocne 4 z plusem. Ostrzyc narty i do boju.
8 lat temu
kamil
03.01.2015 Całkiem nieźle przygotowana trasa. Śnieg sztuczny, twardo, trasa jeszcze nie w pełnej szerokości ludzi umiarkowana ilość.
9 lat temu
marcinsermarcin
mokro ale pojezdzic sie da
9 lat temu
kajetan
Duże bryły zlodowacialego śniegu, ceny 100%, włączone armatki w trakcie pracy wyciągu, ale część z nich dosnieza las. nie polecam.
10 lat temu
arykowski
z rana miejscami były twarde grudki śniegu trzeba uważać. później już było trochę lepiej
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.