Schladming - Planai - Hochwurzen – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Schladming - Planai - Hochwurzen – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Schladming - Planai - Hochwurzen dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Schladming - Planai - Hochwurzen – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Jan Spol
Lepiej celować w ośrodki, które leżą wyżej, jak Solden. Ocieplenie klimatu sprawiło że od 12.12 - do dziś 15.02 Nie padał śnieg, temperatury dodatnie sprawiają że muldy są od godziny 10.!!!! Dramat !!! Poza tym jest tu bajka, ale płacąc podobnie za karnety na 3000 m wysokości - lepiej tam jechać !
Blisko Polski, dużo tras dla dzieci
Fatalne warunki , na 2000 m - jest plus 8.
Jarosław Jarosław
Ogólnie Schladming jak i otaczające go miejscowości wspominam bardzo dobrze. Spędziłem tam kilka urlopów i zawsze dobrze wspominam to miejsce. Może też dlatego, że np przed sezonem praktycznie trafiało się na puste, codziennie przygotowywane i otwarte stoki. Polecam.
Ładna okolica, stoki zawsze przygotowane.
Brak zapierających dech w piersiach widoków.
Piotr Nowak
Ośrodek znam przysłowiowo na pamięć, byłem tam 9 razy :-) jest świetny! mój ulubiony. Jakość i różnorodność tras jest fantastyczna, najdłuższy zjazd - trasa to około 6 km radości :-) a na deser trasa pucharu świata!
Różnorodność i jakość tras
brak wad!
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Schladming - Planai - Hochwurzen, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.