Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Szumawa | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Szumawa? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Ośrodki - Szumawa | FAQ

Szumawa znajduje się na granicy Austrii, Czech i Niemiec. Najwyższy szczyt tego pasma górskiego po stronie niemieckiej, to Großer Arber (1456 m n.p.m.), po stronie czeskiej – Plechý (1278 m n.p.m.). Przez pasmo przepływa kilka rzek, najsłynniejszą z nich jest Wełtawa. Na wysokości ok. 1000 m można znaleźć jeziora polodowcowe. Znajduje się tu też drugi czeski las deszczowy – Boubína. Zlokalizowanych jest tu wiele szlaków turystycznych i zimowych ośrodków narciarskich. To wymarzone miejsce na rodzinne wakacje. Łyżwiarze mogą zimą korzystać z toru na jeziorze Lipno.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.