Tatrzańska Łomnica – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Tatrzańska Łomnica – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Tatrzańska Łomnica dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Tatrzańska Łomnica – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.7)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
82 opinii/e
5 gwiazdek (22)
4 gwiazdki (8)
3 gwiazdki (14)
2 gwiazdki (12)
1 gwiazdka (26)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Krzysztof Tomaszek
W dniu 22.02.2024 wszystkie wyciagi w Tatrzańskiej łomnicy były nieczynne, no cóż zdarza sie, na pogode nie mamy wpływu, ale gdy poprosiłem o zwrot pieniedzy za karnety odmówiono mi, skoro usługi nie mogą być świadczone to chyba naturale powinno być że nalezy zwrócić pieniadze za nie wykonane usługi ale nie w tym ośrodku.
Damian Fronc
Byłem 2 razy przy dobrej pogodzie. Za pierwszym razem piątek, trasy niebieskie super, wyżej tylko dobrze, mało ludzi. Za drugim razem 20.01.2024 niestety wiatr unieruchomił stare krzesełka "C". Trasy czerwone 5, 5a i 6 były oblodzone, czarnej 7 nie mogłem sprawdzić.Niżej lepiej, trasy 1, 2 super warunki, trasy 9 i 11 gorsze od pozostałych niebieskich, więc nie warto isć na 8 osobową kanapę. Kanapa 6 osobowa sprawia że kolejka na dole szybko się przemieszcza. Ogólnie wygląda jakby było po prostu jeszcze mało świeżego śniegu lub mało pracy ratraków. Restauracja Panorama nie wydaje posiłków już o 14 50, nie wiem do której wcześniej, ale najsłabsze jest to, że po wjeździe gondolą przed 15.30, będąc na górze o 15.20 już nie skorzystasz z WC, po prostu już zamykają. W Polsce mówimy na to PRL :)
Wysokość, długość trasy, widoki, niebieskie trasy.
Godziny pracy restauracji, przygotowanie tras czerwonych
Joanna
I do not recommend this place. The prices are alpine, but the conditions on the slope are not. I visit this place for the 5th time in my life and each time there are some problems with electricity. I can understand the recurring problems with electricity 20 years ago due to technology, but not today. I hoped they have modernized the infrastructure after 20 years but apparently they did not. Some people had to spent 60 minutes in the gondola waiting for rescue. The top slope is still being served with the ski lift from at least 40 years ago. The slightest wind disables the lift so you need to be really lucky to use it. And the rest of ski slopes are really so so - not worth to visit. Additionally none of the ski slopes is not being prepared properly. I have started to ski early in the morning and I could not see no traces of grooming. And last but not least I was able to ski only for 2 hours as later the ski lift stopped working. There is no refund possible. What they offer is 4 hours ticket to be used in the different timing. But I am not going to return here ever. And I will not gift this ticket to any of my friends as I want to protect them from such a poor ski experience.
Black ski slope (if available)
Everything else
Olaf X
Bardzo polecam! Ośrodek dobrze skomunikowany. Wspaniałe miejsce na wypoczynek (miejscowosc jest bardzo spokojna).
Ładne trasy, przystępne ceny.
Po południu pojawiają się muldy.
Miszko Kuna
Na dole trasy dla początkujących, wyżej dla zaawansowanych i na samej górze czarna trasa i strefa freeride dla doświadczonych narciarzy. Wyciągi o ogromnej przepustowości (6os kanapa+równolegle 4osobowa gondola i 15os gondola). 3,5 godziny od aglomeracji śląskiej. Brakuje skibusów z okolicznych miejscowości i trzeba się ładować na płatny parking. Udało się trafić na genialne warunki od 8.30 do 15 żadnych muld. Dawno się tak dobrze nie bawiłem na nartach. Jak miałbym się do czegoś przyczepić to klimat w knajpach i przy wyciagach jest gorszy niż we Włoszech.
Trasy dosłownie dla każdego
Cena jak za alpy
Paweł Kiec
Szanowni, Miałem okazję spędzić tydzień na początku lutego 2023 w Tatrzańskiej Łomnicy. Karnet 5 dniowy ok 400E na dwie osoby- drogo , i raczej nie jak na warunki jakie oferował kompleks. Wszystkie stoki otwarte, trasy przygotowane , śniegu sporo i do tego 5 dni jazdy przy słonecznej pogodzie. Kompleks sam w sobie nie powala łącznym "kilometrarzem" tras , niemniej każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie przewyższa każdy ośrodek w naszym kraju. Jeśli nie dysponujesz funduszem na wyjazd w Alpy/Dolomity etc. miejsce jest godne polecenia. Minusem jest płatny i mało pojemny parking oraz 2 knajpy na stokach i obie podłe z cenami KOSMOS. Byłem tm po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Pozdrawiam wszystkich Paweł
PRZYZWOITY WYBÓR TRAS
Płatny parking i brak miejsc
Szymon S
Wspaniały stok
brak
Guessst
Z doswiadczenia i analizy opinii: Swoje najlepsze lata dla klientów-narciarzy,ośrodek ma dawno za sobą. Pomimo dużej liczby osob trasy nie są ratrakowane w ciągu dnia przez co ogolne warunki słabe, czesto b słabe. Do tego względnie drogo było już od kilku lat, ale tegoroczne 50€ to już zdecydowane przegięcie. Ośrodek nastawiony na dojenie klienta, opłata za parking to kolejny kosmos. O stanie, warunkach i realiach szusowania w ŠK niech świadczy fakt, że w ostatnich latach zwiększa się widocznie liczba narciarzy z tego kraju na trasach w PL, a w tym roku to już istne zatrzęsienie - częściowo wyposzczony naród kowidami (w ub. sezonie wszystko zamknięte w ŠK), również DE, poza tym też wielu obywateli H również wizytuje nasze ośrodki, choć ŠK bliżej.
Jerzy
byłem w lutym 2022 - od początku sezony trasa 6, 9 oraz wyciąg niebieski nieczynne(oszczędzają na naśnieżaniu) - wprowadzono opłaty za parking (10 Euro) - wyciągi (nawet dolne i orczyki) często nie działają (jako przyczynę podają silny wiatr) - brak informacji na stronie o aktualnych warunkach (pojawia się błąd 404) - niedziałająca infolinia (gdy wyciągi przestają działać z powodu "silnego" wiatru, również infolinia przestaje działać) - brak karnetów np. na czerty godziny (trzeba kupić całodzienny) - drogie karnety osoba dorosła 49 Euro/dzień, dzieci do lat 11 35 Euro/dzień
widok na Tatry, łatwe trasy
brak informacji czy stok działa czy nie
PAWEŁ M.
Miłe i sympatycznie miejsce. Blisko parking. Sprawne wyciągi o dużej przepustowości. Dobre trasy dla początkujących i zaawansowanych. Dla średniaków to takie 4 z minusem. Cena w stosunku do jskości to super.
Minimalne kolejki. Dobre wyciągi. Darmowy parking. Miła obsługa.
Nie czynna dolna kasa.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Tatrzańska Łomnica, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.