San Martino di Castrozza - Passo Rolle – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek San Martino di Castrozza - Passo Rolle – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka San Martino di Castrozza - Passo Rolle dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

San Martino di Castrozza - Passo Rolle – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.6)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Rysiek
Bardzo dobrze przygotowane trasy, brak kolejek, piękne widoki, każdy znajdzie coś dla siebie. Miasteczko senne, ale urokliwe. Ogromny minus za brak możliwości zjedzenia posiłku po nartach. Wszystkie restauracje zamknięte do 18, a na stokach brak restauracji z prawdziwego zdarzenia
Trasy dla początkujących zarówno na dole, jak i w wyższych partiach. Passo rolle z pięknymi widokami i pustymi trasami
Trochę przestarzała infrastruktura. Brak możliwości zjedzenia obiadu po nartach
Pattyk
Warunki fantastyczne :)
taniu
Bardzo lubię ten ośrodek. Trasy odpowiednie dla wszystkich w przepięknej scenerii. Ja mam tam swoje trzy ulubione:m.in Alpe Tognola ale jeżdżę nią tylko z rana trzy, cztery zjazdy i na koniec dnia Nie ma czegoś takiego jak w wysokich alpach, że widoki mogą niektórych trochę przerażać chociaż trasa nie jest bardzo trudna - tak jak moją żonę. Według mnie najlepszy okres na wypad do San Martino di Castrozza to marzec. Szkoda że nie ma połączenia wyciągiem z Passo Rolle, bo jazda busem lub samochodem z dzieciakami to dramat - zbyt kręta droga, a jak jest dużo śniegu mogą schodzić lawiny i może być całkiem zamknięta co mnie spotkało i wracałem do Polski nadrabiając ponad 100km
Pogoda
Nie mam
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku San Martino di Castrozza - Passo Rolle, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.