Malbun, Triesenberg

Triesenberg Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Triesenberg Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Triesenberg | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Triesenberg? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Triesenberg Zakwaterowanie

Ośrodki - Triesenberg | FAQ

Liechtenstein, mały alpejski kraj, położony między Austrią i Szwajcarią, oferuje znakomite warunki narciarskie. Z górnej stacji w ośrodku narciarskim, w Malbun, na wysokości 2000 m, odchodzi kilka łagodnych stoków, prowadzących do małej miejscowości i kolejki w Sareis. Obszar narciarstwa biegowego w Steg zachwyca pięknem alpejskich krajobrazów. Wyjazdy na narty w Liechtensteinie są polecane rodzinom, jako możliwość uprawiania sportów zimowych na terenie dostosowanym do ich specyficznych potrzeb. Choć większość tras w Lichtensteinie nadaje się do jazdy dla średnio-zaawansowanych narciarzy, przygotowano też dość łatwe stoki dla początkujących. Na ekspertów czeka Hochegg. Snowboardziści odnajdą tu specjalny stok i fun park z wieloma przeszkodami. Narciarze biegowi mają do wyboru styl klasyczny i łyżwiarstwo. Czekan na nich również możliwość jazdy na nartach nocą. Od Stücka aż do Steg ciągnie się tor dla saneczkarzy oraz toboggan, na trasie między Turna i Malbun.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.