Plose - Bressanone Oceny / Recenzje

Plose - Bressanone – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Plose - Bressanone – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Plose - Bressanone dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Plose - Bressanone – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.5)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
sstepien.constructions
Niewielki ośrodek, dobry na początek przygody z nartami. Tras i wyciągów niewiele, ale długość tras, dość dobre ich przygotowanie i brak kolejek w dużym stopniu rekompensują te mankamenty. Skipassy też tańsze niż w innych ośrodkach. Oprócz nart bardzo przyjemne trasy saneczkowe (jedna 9 km!), dobre restauracje na stokach, samo Brixen/Bressanone bardzo sympatyczne, aquapark, dobra baza hotelowa. Dobry dojazd - miasto przy samej autostradzie z Brenner.... Pełna opinia
kameralny ośrodek, bez kolejek
mały wybór tras
4 lata temu
Tomasz Wawrzyniak
Polecam dla wszystkich.... Pełna opinia
Bardzo dobrze przygotowane tra...
5 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Plose - Bressanone, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.