Hochzillertal Oceny / Recenzje

Hochzillertal – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Hochzillertal – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Hochzillertal dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Hochzillertal – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Paweł
Duży kompleks w dolinie Zillertal ze sporą ilością niebieskich tras nadających sie dla początkujących. Nawet jeśli zaczynasz przygodę z nartami to możesz cieszyć sie pięknymi widokami Alp :-) Dużo szerokich tras oraz super Z-etka ok. 4 km dla każdego - nartostrada. Dobre jedzenie w knajpie przy Mizunbahn. Minusem jest dość stroma trasa zjazdowa na sam dół wzdłóż gondoli , nie odważyłem się zjechać ale być może przy lepszych warunkach w tym roku spróbuję :-) Kwatery mamy w Stumm - bardzo blisko stacji - bardzo cicha mała mieścina dla ceniących spokój i bliskość stacji gondol. Darmowy skibus ale my jeździliśmy z samego rana samochodem - zawsze puściutki parking do tego jeszcze drugi olbrzymi dwupoziomowy , zero błota i jesteśmy jednymi z pierwszych którzy jeżdżą po ukochanym grzebyczku :-) Polecam ten region.... Pełna opinia
Duży kompleks , sporo tras o z...
Trasa zjazdowa na sam dół tylk...
5 lat temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku , aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.