Schattwald - Zöblen Oceny / Recenzje

Schattwald - Zöblen – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Schattwald - Zöblen – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Schattwald - Zöblen dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Schattwald - Zöblen – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie:
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Dag
Trasy czerwone są szerokie a niebieskie długie i widokowe. Pomiędzy trasami są łączniki, dzięki czemu można przejeżdżać z jednej trasy na drugą. Nawet spędzając cały dzień w tym miejscu nie ma nudy. Ośrodki są połączone trasą niebieską. Jest też miejsce do nauki, dla początkujących, z wyciągiem talerzykowym. Żadnych tłumów, kolejek. Miejsca na parkingu pod dostatkiem. Przy stacji Schattwald klimatyczna knajpka. Kolejna na szczycie, skąd rozciągają się przepiękne widoki. Obok stoku widać jakieś domki z kwaterami. Ponieważ ośrodek sąsiaduje z większym Oberjoch, można spokojnie planować urlop w tej okolicy.... Pełna opinia
SZEROKO I WIDOKOWO
NIE MA
3 lata temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku , aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.