Nendaz – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Nendaz – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Nendaz dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Nendaz – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (2.7)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Maciej Kejna
Nie spodziewałem się napisać negatywnej opinii o szwajcarskim ośrodku narciarskim. 4 doliny to dla mnie drożyzna bez pokrycia w jakości. Zostali z infrastrukturą starą jak w Bukowinie Tatrzańskiej w pięknych górach. Trasy przeważnie łatwe i średnie. Dużo tras o wyższym stopniu trudności to po prostu trasy do freestyle'u. Nie ratrakowane. Nie mogę uwierzyć w kilometraż podawany w informacji o ośrodku. Wszystkie trasy są do obskoczenia w 2 dni. Ośrodek składa się z posklejanych kilku małych stacji narciarskich. To skutkuje mnogością trawersów i niewielką ilością ciekawych urozmaiconych tras narciarskich. Większość wyciągów to stare orczyki. Jak na Szwajcarię to słabe. I rodzi wąskie gardło dla przepustowości wyciągów. Nie mówiąc o różnicy w komforcie między podgrzewanymi kanapami z pokrywą w Austrii, a powolnymi orczykami na których się stoi, moknie, marznie i dłuży jazda. Nowoczesnych kanap nie zauważyłem. 1 nowoczesna gondolka. Klika starszych, parę starych kanap 1 z pokrywą. Kilka starych krzesełek. To naprawdę szczyt możliwości szwajcarskiego kurortu??? Szok. Oznaczenia tras po francusku. Bardzo nieczytelnie i niezrozumiałe dla nieznających ten język. Na samych trasach we mgle nie widać nic poza samymi tyczkami na brzegu tras. Nie wiadomo co to za trasa i dokąd może zaprowadzić. Kompletny negatyw. Jedynym atutem tego ośrodka było to że działał w czasie pandemii. Drogo, daleko, mało interesująco i że starą infrastrukturą. Serdecznie odradzam
Zaletą tego ośrodka jest jedynie to, że jest czynny.
75% wyciągów to stare, często pojedyncze orczyki. Dramat jakiś. Oznaczenie tras nieczytelne
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Nendaz, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.