Torgon – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Torgon – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Torgon dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Torgon – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (2.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Dariusz Jarzyna
Wspaniali, Właśnie wróciliśmy z Torgon. Hmm......bardzo mieszane uczucia. Ten region nie ma nic z czego Szwajcaria słynie. Obawiam się że raczej Szwajcaria wypracowała marketingowy wizerunek, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Bardzo stare wyciągi, głównie talerzykowe lub T-bary. Jeżeli traficie na krzesło to może nie działać z niewiadomego powodu. Trasy nie przygotowane, w życiu nie zniszczyliśmy tak nart jeżdżąc po kamieniach. Ośrodek miał być połączony reklamowo z Portes du Solei, ale nie był. Ski busy jeździły jak w transport w PRL-u. Po francuskiej stronie zupełnie inna rzeczywistość, za mniejsze pieniądze. Pod rozwagę. Wszystko przypominało nam nasze Pilsko, tylko że 1500 km. dalej.
Miła atmosfera
cena, trasy, wyciągi
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Torgon, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.