Sinaia Ceny karnetów 2022/23

Sinaia Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Sinaia? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Sinaia Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci
Dorośli13+
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 3 kwi 2022369.18738.36
Dodatkowe informacje: Sinaia and Predeal Tot Sezonul: Adulti - 3600 RON, Copii - 1800 RON

Ostatnia aktualizacja cen 08. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Sinaia Karnety jedno- i wielodniowe

Ostatnia aktualizacja:
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen . Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Sinaia Zakwaterowanie

Sinaia Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Sinaia Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Sinaia? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Sinaia przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Sinaia Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Sinaia ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 28. gru 2022 i datą zamknięcia 19. mar 2023. Dzięki 0 trasom i 12 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: