Valgrisenche, Valgrisenche

Valgrisenche Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Valgrisenche Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Valgrisenche | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Valgrisenche? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Valgrisenche Zakwaterowanie

Ośrodki - Valgrisenche | FAQ

W Valgrisenche znajdującym się we francuskim regionie Tarentaise na wysokości 1664 m n.p.m. można znaleźć liczne pokryte lodem góry. Spacerując krótszą trasą, w kierunku doliny, przecina się Surrier i przechodzi obok wodospadu Miollet. Dłuższy spacer można odbyć wokół Ruitor i połączyć go ze wspinaczką. Valgrisenche, główne miasto w dolinie, to cicha, alpejska miejscowość. Ma swój niepowtarzalny mikroklimat charakteryzujący się częstymi opadami sypkiego śniegu. Mieszczący się tutaj ośrodek narciarski w szczególnym stopniu zadowoli rodziny z dziećmi oraz wielbicieli narciarstwa biegowego – istnieją tu trasy o wszystkich poziomach trudności. W Bonne natomiast można uprawiać heliskiing. Jest tam także 50 tras do narciarstwa alpejskiego.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.