Raporty prosto ze stoku z ośrodka Stratton Mountain
Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Dużo lodu/twardego lodu po nocy deszczu, a potem mroźne temperatury. Tam, gdzie ratrakowano, było mnóstwo martwych ciasteczek, przez które można było przejechać. Dźwięki terkotu desek i nart rozbrzmiewały przez cały dzień. Typowy dzień narciarski w Nowej Anglii.
5 dni temu
Ciepła miska śnieżna Bluebird trzyma się lepiej
2 tygodnie temu
Rano było trochę ciężko, ale w południe zaczął padać śnieg.
2 tygodnie temu
Najlepsze narciarstwo od dekady!
3 tygodnie temu
Zapomniałem wspomnieć...brak kolejek przed pracowitym weekendem świątecznym
1 miesiąc temu
Warunki były dziś spektakularne na większości zjazdów, śnieg był miękki. Jednak to Vermont, więc uważajcie na niewytłumaczalne pola lodowe, gdzieniegdzie, jak na Black Bear i Mikes Way. Na Black Diamonds było bardzo dobrze. Temperatury w okolicach -20 stopni. Dziękuję!
1 miesiąc temu
11.02.2026 Pierwszy raz tu jestem i świetnie się bawię. W ciągu 24 godzin spadło od 2,5 do 10 cm śniegu, dzięki czemu trasy są miękkie, a nierówności przyjemne. Żadnych kolejek i dzień, w którym narciarze biorą, ile chcą. Duża góra, mnóstwo różnych tras do wyboru.
1 miesiąc temu
1.30.26 - Pierwszy raz w Stratton w tym roku, czekałem na dobre warunki po obfitych opadach śniegu. Przez wszystkie lata, kiedy tam byłem, nigdy nie widziałem takiego tłoku!! Parking był szalony, schroniska były zatłoczone, a główna kolejka do gondoli długa. Tęsknię za spokojniejszymi dniami w Strat...
1 miesiąc temu
Niedziela 18.01 – znacznie lepiej niż w poprzednim tygodniu, ale wciąż dość ślisko, nawet po 20 cm świeżego śniegu. Nieutwardzone szlaki były fajne – zwłaszcza wschodnia łąka.
2 miesiące temu
Dziś rano było mroźno i wietrznie, kolejka linowa i Ursa były wstrzymane. Ursa otworzyła się o 11:00, a śnieg stopniał i było mniej ludzi. Dobrze się bawiliśmy.