Znasz ośrodek Ski Lysá – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Ski Lysá dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?
Ski Lysá – oceny ośrodka i recenzje
Łącznie (3.7)
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Podziękowania dla SKI Lysá
W imieniu dzieci, rodziców i pracowników Przedszkola w Medzanach pragniemy serdecznie podziękować zespołowi SKI Lysá za chęć, życzliwość i pomoc w organizacji Dnia Rodzinnego.
Dzięki profesjonalnemu podejściu, miłej atmosferze i doskonałej współpracy, mogliśmy przeżyć wspaniały dzień pełen radości, śmiechu i wspólnych przeżyć. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa gotowość do przyjęcia nas i stworzenia warunków, w których wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli – czuli się komfortowo i mile widziani.
Takie wydarzenia są niezapomniane właśnie dzięki ludziom, którzy z entuzjazmem i ludzkim podejściem pomagają w ich realizacji. Dlatego składamy serdeczne podziękowania całemu zespołowi SKI Lysá.
Z przyjemnością będziemy polecać Państwa usługi wszystkim, którzy szukają pięknego otoczenia, profesjonalnego podejścia i rzetelnego partnera w organizacji imprez towarzyskich, szkolnych czy rodzinnych.
Jeszcze raz dziękujemy za miłą współpracę i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.
Zespół Przedszkola w Medzanach ❤️
Richard Demko
sobotnajsia zjazdovka slabsia - vplyvom počasia, nedeľná zjazdovka - nádhera.
Vlekári ochotní, šikovní. Super obedňajšie prestávky obidva dni (v nedeľu sme si na voľný stôl síce trošku počkali )- na kritej terase s nádherným výhľadom a veľmi milou a príjemnou obsluhou, slečny aj napriek extrémnemu návalu ľudí boli super naladené, ochotné, milé, a hlavne usmievavé :) takže za nás určite 1*
diana kopcakova
Boli sme u vás na silvestra cez deň. Na terase je síce chladnejšie ale vykompenzované sme to mali dobrým jedlom a veľmi príjemnou usmievavou obsluhou, dievčatá boli napriek návalu ľudí ochotné,rýchle, usmiaté. Určite sa k vám budeme radi vracať
Jakun Lazorčák
Celkovo to môže byť to naj stredisko od Tatier na východ, len treba spojazdniť zvyšné vleky
Oceń ten ośrodek
Podziel się swoją opinią o ośrodku Ski Lysá, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.