Campo di Giove - Maiella Ceny karnetów 2022/23

Campo di Giove - Maiella Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Campo di Giove - Maiella? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Campo di Giove - Maiella Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
NazwaOstatnia aktualizacja: 6 lis 2018MłodzieżDorośliSeniorzy
1-dniowy26.0030.000.00
4-godzinny0.000.000.00
2-dniowy0.000.000.00
6-dniowy0.000.000.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 06. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Campo di Giove - Maiella Zakwaterowanie

Campo di Giove - Maiella Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Campo di Giove - Maiella Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Campo di Giove - Maiella? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Campo di Giove - Maiella przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Campo di Giove - Maiella Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Campo di Giove - Maiella ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 18. lut 2023 i datą zamknięcia 16. kwi 2023. Dzięki 9 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: