Passo Lanciano - Majelletta Ceny karnetów 2022/23

Passo Lanciano - Majelletta Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Passo Lanciano - Majelletta? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Passo Lanciano - Majelletta Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 16 lis 2018
Młodzież
Dorośli
1-dniowy17.0019.00
1-dniowy - weekend20.0023.00
2-dniowy36.0042.00
6-dniowy100.00120.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 16. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Passo Lanciano - Majelletta Zakwaterowanie

Passo Lanciano - Majelletta Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Passo Lanciano - Majelletta Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Passo Lanciano - Majelletta? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Passo Lanciano - Majelletta przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Passo Lanciano - Majelletta Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Passo Lanciano - Majelletta ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 22. sty 2023 i datą zamknięcia 30. kwi 2023. Dzięki 12 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +39 0871 898001.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: