Oy-Mittelberg Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Oy-Mittelberg? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Oy-Mittelberg Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 27 gru 2022
Dzieci0 - 16
Dorośli
1-dniowy12.0013.50
4-godzinny10.0011.00
Dodatkowe informacje: Preise gelten für den Ellegglift Faistenoy

Ostatnia aktualizacja cen 27. gru 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Oy-Mittelberg Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Oy-Mittelberg Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Oy-Mittelberg? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Oy-Mittelberg przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Oy-Mittelberg Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Oy-Mittelberg ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2024 – 2025 z datą otwarcia 12. sty 2024 i datą zamknięcia 17. mar 2024. Dzięki 3 trasom i 3 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2024 – 2025 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +49 (0) 8366 207 .

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.