Le Granier Ceny karnetów 2022/23

Le Granier Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Le Granier? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Le Granier Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 6 mar 202280.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 02. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Le Granier Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
NazwaOstatnia aktualizacja: 10 gru 2019Dzieci0-11Dorośli12-99
1-dniowy8.0010.00
1-dniowy - weekend8.0010.00
Dodatkowe informacje: La station ne propose pas de tarif demi journée. Il s'agit d'un tarif unique permettant aux skieurs de profiter de la station à la journée.

Ostatnia aktualizacja cen 10. gru 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Le Granier Zakwaterowanie

Le Granier Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Le Granier Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Le Granier? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Le Granier przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Le Granier Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Le Granier ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. gru 2022 i datą zamknięcia 26. lut 2023. Dzięki 4 trasom i 4 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +33 (0)4 79 65 82 38.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: