Val d'Isère Oceny / Recenzje

Val d'Isère – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Val d'Isère – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Val d'Isère dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Val d'Isère – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (4.1)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Hanna Xxx
Ocena z grudnia 2022: Duży karnet daje ogrom tras dwa lodowce, doliny, 4 miejscowości, kilometry długich tras ciagnacych sie od lodowca do doliny. Bajka. Trasy przygotowane rewelacyjnie, mało ludzi ( bo też i tras dużo), nie bylo kolejek żadnych. Duża róznica temperatur między miejscowością i najwyższymi odcinkami. Gondole ok, ale kanapy wszystkie bez osłon, a najszybsze nie są. Jak pada śnieg lub wieje to mało przyjemnie. Duże urozmaicenie tras. Większośc zdecydowanie szeroka i mega dobrze wyprofilowana. Sporo łatwego terenu poza trasami. Śniegu zatrzęsienie, naturalny. Ale też naśnieżają. Na minus: kanapy bez osłon, bardzo drogo, slabe jedzenie w lokalach przy stokach, aper ski w jednych lokalach rewelacyjne w innych martwica. Gastronomi generalnie na stokach za mało i bez klimatu i di tego drogo. Gorąca czekolada , kawa, piwo na stoku min. 6-8 eur. Zupa >6 -11 eur. Danie glowne min. 19 eur. I naprawdę niektore lokale karmią okropnie. Są też, lokale z ekstremalnie dobrym jedzeniem ale tam ceny zwalają. Miejscowośc Val d'isere jest przepiękna, klimatyczna, spójna. Tignes...niestety już takie nie jest. Cechą ośrodka jest duży średni opad śniegu, co mieliśmy okazję doświadczyć, daje to okazję do puff puff puff, ale też powoduje, że przy braku drzew widocznosc na stoku jest często fatalna. Dopiero ostatnie odcinki w dolinach gdzie sa drzewa daje komfort w każdych warunkach. Na stokach dùzo patroli, bardzo pilnują tras i bezpieczenstwa. ... Pełna opinia
Rewelacyjne trasy, szerokie, d...
Kanapy bez osłon, brak drzew c...
1 rok temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Val d'Isère, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.