Alpy Południowe Karnety

Lift Ticket Prices for Ski Resorts in Alpy Południowe

Ile kosztuje karnet narciarski w wybranym przez Was ośrodku narciarskim? Prezentujemy aktualne ceny skipassów z ośrodków narciarskich w regionie Alpy Południowe. W których ośrodkach narciarskich karnety są tanie, gdzie można kupić tanie skipassy? Na tej stronie sprawdzicie, jakie są ceny karnetów dziennych i tygodniowych (na 6 dni) dla dorosłych i ulgowych. Jeśli macie dalsze pytania dotyczące cen, kliknijcie bezpośrednio na ośrodek narciarski, który chcecie odwiedzić, tam znajdziecie więcej cen karnetów narciarskich, na przykład ceny karnetów popołudniowych lub karnetów sezonowych.

Alpy Południowe Ceny karnetów

*Wszystkie ceny w €

Nazwa ośrodkaKarnet sezonowy DorośliKarnet sezonowy Dzieci1-dniowy Dorośli1-dniowy DzieciKup online
Abriès477.00382.6038.9032.30-
Aiguilles en Queyras494.00395.0017.0010.00-
Ancelle295.000.0030.5024.90-
Arvieux en Queyras578.00463.0035.3029.00-
Auron712.00466.0044.0033.70-
Beuil les Launes650.00325.0032.6025.90-
Ceillac en Queyras578.00463.0037.7031.10-
Chabanon - Selonnet332.00255.0029.3019.80-
Chaillol300.00255.0026.5022.50-
Crévoux189.00152.0029.0022.00-
Gréolières les Neiges330.00200.0027.000.00-
Isola 2000712.00466.0044.0033.00-
L'Audibergue - La Moulière330.00200.0017.0014.00-
La Colmiane345.00280.0025.0019.00-
La Grave la Meije1,138.00-62.0047.00-
Laye en Champsaur300.00255.0026.5022.50-
Le Chazelet243.00210.0018.0016.00-
Les Orres788.00649.0043.5036.00-
Molines en Queyras337.00270.0039.9032.70-
Montclar les 2 vallées349.00268.0033.5029.50-
Montgenèvre942.00-52.0041.50Kup online
Orcières Merlette629.00-48.5040.50Kup online
Pelvoux Vallouise428.00363.0028.5024.20Kup online
Praloup715.00715.0047.0040.00-
Puy-St-Vincent790.00590.0041.5033.00Kup online
Risoul970.00795.0058.0049.00-
Ristolas en Queyras494.00395.0017.0010.00-
Roubion - Les Buisses280.00200.0020.0016.00-
Réallon247.00187.5029.0025.50-
Saint Véran578.00463.0039.9032.70-
Sauze Super Sauze580.00580.0039.0033.00-
Serre Chevalier903.00695.5068.0056.00-
Serre Eyraud579.00-19.0015.00-
St Léger les Mélèzes330.00280.8026.5022.50-
Ste Anne La Condamine315.00315.0026.5023.00-
Superdévoluy / La Joue du Loup611.00499.0044.0037.00Kup online
Turini Camp d'Argent 162.50128.5014.0011.00-
Val d'Allos724.50590.0048.5041.50-
Valberg520.000.0037.000.00-
Vars970.00795.0053.0045.00-

Zastrzeżenie: Ceny mogą ulec zmianie. Aktualne informacje można uzyskać w ośrodkach narciarskich.

Alpy Południowe Informacje o karnetach sezonowych i dziennych

Alpy Południowe Informacje o karnecie sezonowym

Ile razy zamierzasz odwiedzać ośrodki narciarskie w regionie Alpy Południowe? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i dla wszystkich, którzy chcą szusować w ośrodkach w regionie Alpy Południowe przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, które odpowiadają wszystkim grupom wiekowym i preferencjom.

Posiadacze karnetów sezonowych otrzymują najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Alpy Południowe Informacje o karnetach dziennych

Ceny dziennych karnetów na sezon narciarski 2026/27 różnią się w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny karnetów w przed sezonem są zwykle niższe od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów pod koniec sezonu również pomągą zaoszczędzić Twoje pieniądze.

Gdzie kupić karnety?

Karnety można kupić online na stronie ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do danego ośrodka.

Promocje

Kupowanie biletów z wyprzedzeniem jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie. Polecamy sprawdzenie strony ośrodka z ofertami specjalnymi, gdzie znajdziesz wszystkiego rodzaju promocje, w tym rabaty na nocleg i karnety.

Zaplanuj swój wyjazd