Risoul Oceny / Recenzje

Risoul – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Risoul – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Risoul dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Risoul – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.4)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Piotr
Pierwszy tydzień marca 2023. Ośrodki Risoul i Vars nie są połączone. Mało ludzi, śnieg z względu na przeważnie pogodę raczej ciężki, zbity, jeżeli padał śnieg to mokry. Miałem wrażenie jakby część tras nie była w ogóle ratrakowana. Nieczynny ważny wyciąg z dołu R4, w sumie nie wiadomo dlaczego bo równoległe wyciągi chodziły. Same krzesła ewentualnie orczyki, część strasznie wolnych, kilka szybszych. Na żadnym krzesełku nie było takich zasłon przeciw wiatrom. Snowpark przez tydzień może był otwarty 2dni chociaż warunki pozwalały na więcej. Nieuprzejmi, opryskliwi francuscy sprzedawcy w restauracjach. Poza stokiem, przy hotelu wywalone np. Na oblodzone, ośnieżone schody. Podsumowując ośrodek raczej stary, trochę jakby zapomniany. Raczej nie wrócę, nie ze było jakoś strasznie źle, po prostu nie ma sensu tak daleko jechać. Nie ma niczego czego nie może być bliżej PL. ... Pełna opinia
9 miesięcy temu
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Risoul, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.