Serre Chevalier – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Serre Chevalier – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Serre Chevalier dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Serre Chevalier – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.9)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
132 opinii/e
5 gwiazdek (71)
4 gwiazdki (35)
3 gwiazdki (16)
2 gwiazdki (7)
1 gwiazdka (3)
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Tomasz Mroczkowski
Ośrodek klimatyczny, ma swój urok, wiele tras i łączników. Komunikacja pomiędzy dobra, chociaż trzeba czasu by odnaleźć się w całości. Spore możliwości freeridowe blisko najwyższego szczytu. Główne trasy są szerokie i można bez obaw zjeżdżać. Wyciągi są stare, ale nie baliśmy się z nich korzystać. W Serre polecamy pizzernie: Pizza Le Repère, oraz termy Les Grands Bains w Monêtier.
Róźnorodność
Czas dojazdu do ośrodka z Serre
Jarosław Gąsiorek
Dla mnie bomba. Jeden z najlepszych ośrodków we Francji. Więcej niż się spodziewałem. 10 na 13 dni pobytu słoneczne. Idealny śnieg. Przepiękne, urozmaicone trasy. Mało ludzi na trasach, szczególnie nad Le Monetier les Bains. Pięć gwiazdek, a trochę ośrodków we Francji i we Włoszech już w życiu przetestowałem. Polecam. Oczywiście nie wtedy, kiedy Paryż ma ferie :-)
Cała masa
Kilka wolnych orczyków.
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Serre Chevalier, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.