Cerro Catedral Ceny karnetów 2023/24

Cerro Catedral Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Cerro Catedral? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Cerro Catedral Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 7 cze 2023
Młodzież6-11
Dorośli12-69
1-dniowy99.10119.25
4-godzinny84.70102.80
6-dniowy648.05779.65
Dodatkowe informacje: Prices indicated are estimated exchange rate from Argentine Peso to US Dollars. Visit the resort website for the updated pricing and other options.

Ostatnia aktualizacja cen 07. cze 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Cerro Catedral Zakwaterowanie

Cerro Catedral Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Cerro Catedral Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Cerro Catedral? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Cerro Catedral przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Cerro Catedral Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Cerro Catedral ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 01. lip 2024 i datą zamknięcia 20. paź 2024. Dzięki 55 trasom i 29 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 54-2944-42-3776.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: