Las Lenas Ceny karnetów 2022/23

Las Lenas Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Las Lenas? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Las Lenas Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 4 sie 2014
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 04. sie 2014. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Las Leñas Zakwaterowanie

Las Lenas Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Las Lenas Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Las Lenas? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Las Lenas przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Las Lenas Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Las Lenas ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 17. cze 2022 i datą zamknięcia 30. wrz 2022. Dzięki 30 trasom i 15 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 0.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: