Grapa Ski - Litwinka (Czarna Góra), Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Białka Tatrzańska Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie | [ | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie ? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Ośrodki - Białka Tatrzańska | FAQ

Białka Tatrzańska, to jeden z najpopularniejszych ośrodków turystycznych Podhala. Ta licząca ok. 2 tysiące mieszkańców wieś, oferuje wiele atrakcji przyjezdnym, zarówno w zimie, jak i w lecie. Administracyjnie, Białka Tatrzańska znajduje się w powiecie tatrzańskim, w południowej części województwa małopolskiego. Narciarze znajdą w Białce Tatrzańskiej jeden z najnowocześniejszych i najlepiej przygotowanych ośrodków narciarskich. Stale rozbudowywany, oferuje ponad 20 wyciągów orczykowych, talerzykowych i krzesełkowych. Trasy są naśnieżane i oświetlone, niektóre z nich mają homologację FIS. W pobliżu stoków znajdują się duże, bezpłatne parkingi. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są także wypożyczalnie sprzętu oraz instruktorzy. Noclegi można znaleźć w pensjonatach, pokojach gościnnych, a także hotelach. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego rezerwacji należy dokonywać z wyprzedzeniem. Pokoje znajdują się także w pobliskiej Bukowinie Tatrzańskiej lub Nowym Targu. Smaczne posiłki można zjeść w barach rozmieszczonych w pobliżu wyciągów oraz w samej wsi. Do Białki najłatwiej dojechać od strony Nowego Targu lub Bukowiny Tatrzańskiej. Popularność tego miejsca gwarantuje dobry stan oraz przejezdność dróg. Pociągi i autobusy z większych miast kursują do Nowego Targu, gdzie należy się przesiąść. Bezpośredni dojazd autobusem do Białki kursuje z Krakowa.
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.