Bear Valley Ceny karnetów 2022/23

Bear Valley Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Bear Valley? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Bear Valley Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci6-12
Młodzież13-17
Dorośli18-69
Seniorzy70+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 22 wrz 2023399.00539.00649.00399.00
Dodatkowe informacje: All Access pass pricing is shown. College & Restricted Season Passes will be available in May. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 17. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Bear Valley Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 27 lis 2018
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing. Base pricing is shown and may vary at window.

Ostatnia aktualizacja cen 27. lis 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Bear Valley Zakwaterowanie

Bear Valley Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Bear Valley Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Bear Valley? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Bear Valley przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Bear Valley Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Bear Valley ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 16. gru 2023 i datą zamknięcia 14. kwi 2024. Dzięki 56 trasom i 10 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (209) 753-2301.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: