Homewood Mountain Resort Ceny karnetów 2022/23

Homewood Mountain Resort Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Homewood Mountain Resort? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Homewood Mountain Resort Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

Dodatkowe informacje: Ultimate Season passes. Visit resort website for most up-to-date season pass pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 26. gru 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Homewood Mountain Resort Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 19 gru 2022
Dodatkowe informacje: Visit resort website for most up-to-date lift ticket pricing. Window rate prices are listed below.

Ostatnia aktualizacja cen 19. gru 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Homewood Zakwaterowanie

Homewood Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Homewood Mountain Resort Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Homewood Mountain Resort? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Homewood Mountain Resort przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Homewood Mountain Resort Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Homewood Mountain Resort ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 15. gru 2023 i datą zamknięcia 07. kwi 2024. Dzięki 67 trasom i 8 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (530) 525-2992.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: