Kirkwood Ceny karnetów 2022/23

Kirkwood Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Kirkwood? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Kirkwood Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:Dzieci5-12Młodzież13-18Dorośli19-64Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 28 maj 2023271.00429.00545.00437.00
Dodatkowe informacje: Shown is Kirkwood Pass pricing. Click Purchase for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Ostatnia aktualizacja cen 12. sie 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Kirkwood Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
NazwaOstatnia aktualizacja: 8 maj 2019
Dodatkowe informacje: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.

Ostatnia aktualizacja cen 08. maj 2019. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Kirkwood Zakwaterowanie

Kirkwood Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Kirkwood Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Kirkwood? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Kirkwood przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Kirkwood Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Kirkwood ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2022/23 z datą otwarcia 02. gru 2022 i datą zamknięcia 01. maj 2023. Dzięki 90 trasom i 13 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2022/23 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (209) 258-6000.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Podziel się: