Le Sappey en Chartreuse, Chartreuse

Chartreuse Ośrodki narciarskie

Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Chartreuse Najlepiej oceniane ośrodki

Ocena łączna

Ośrodek z trasami dla wszystkich poziomów zaawansowania, bliskie zakwaterowanie, liczne atrakcje apres ski i dobra szkoła narciarska to wspaniałe ferie na śniegu.

Najlepsze ośrodki narciarskie Chartreuse | Jakie są najpopularniejsze ośrodki narciarskie?

Na portalu Skiinfo narciarze i snowboardziści mogą oceniać ośrodki narciarskie - i to w różnych kategoriach. Który ośrodek narciarski jest najbardziej przyjazny rodzinom? Który z nich ma najlepsze stoki? Gdzie są najlepsze snowparki? Które ośrodki narciarskie są najlepsze na après-ski? Tutaj znajdziecie najlepsze ośrodki narciarskie. Ogólna ocena w rankingu opiera się nie tylko na głosach naszych użytkowników, ale także na opinii naszej redakcji i specjalnym algorytmie, który bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników. Czy twój ulubiony ośrodek narciarski znalazł się na liście najlepszych stacji w regionie Chartreuse? Zachęcamy też do udziału w naszym rankingu. Wystarczy kliknąć na dowolny ośrodek narciarski i wystawić mu ocenę.

Zaplanuj swój wyjazd

Chartreuse Zakwaterowanie

Ośrodki - Chartreuse | FAQ

Górzysty obszar Chartreuse obejmuje 60 gmin między Isère i Savoie. Równiny, wzgórza i wyżyny zajmują niezwykły teren, położony zaledwie kilka kilometrów od Grenoble, Chambery lub godzinę od Lyonu. Pomiędzy Les Entremonts i les Petites Roches znajduje się dziewięć niewielkich ośrodków oraz miejsca ideale na wycieczki, wypady weekendowe lub ferie zimowe. 65 alpejskich tras narciarskich i 255 km tras biegowych oraz szlaków z rakietami śnieżnymi czeka tu na wszystkich miłośników nart.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.