La Parva Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku La Parva? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

La Parva Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w US$
Obowiązuje w sezonie:
Młodzież
Dorośli
Obowiązuje w sezonie: 2022-2023Cennik obowiązuje do: 30 wrz 2023420.00660.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 17. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

La Parva Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 1 cze 2023
Dzieci1-5
Młodzież6-12
Dorośli13-59
Seniorzy60-65
1-dniowy19.7549.3577.7049.35
Dodatkowe informacje: Prices indicated are estimated exchange rate from Chilean Peso to US Dollars. Visit the resort website for the updated pricing and other options.

Ostatnia aktualizacja cen 01. cze 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

La Parva Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

La Parva Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek La Parva? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek La Parva przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

La Parva Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek La Parva ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 21. cze 2024 i datą zamknięcia 29. wrz 2024. Dzięki 40 trasom i 15 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu + 56 2 29642100.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.