Woodbury Ski Area Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Woodbury Ski Area? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Woodbury Ski Area Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 4 gru 2018
Dzieci0-5
Młodzież6-11
Dorośli12+
1-dniowy15.0035.0042.00
1-dniowy - weekend15.0035.0042.00
Dodatkowe informacje: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Ostatnia aktualizacja cen 04. gru 2018. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Woodbury Ski Area Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Woodbury Ski Area Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Woodbury Ski Area? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Woodbury Ski Area przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Woodbury Ski Area Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Woodbury Ski Area ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 29. lut 2024 i datą zamknięcia 01. mar 2025. Dzięki 12 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (203) 263-2203.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.