Valgrande - Pajares Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Valgrande - Pajares? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Valgrande - Pajares Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-5
Młodzież6-14
Dorośli15-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2021-2022Cennik obowiązuje do: 22 lis 202130.00153.00268.00153.00
Dodatkowe informacje: Abonos de temporada (válidos para Fuentes de Invierno y Valgrande-Pajares)

Ostatnia aktualizacja cen 13. wrz 2022. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Valgrande - Pajares Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w US$
Ostatnia aktualizacja: 24 paź 2016
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 24. paź 2016. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Valgrande - Pajares Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Valgrande - Pajares Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Valgrande - Pajares? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Valgrande - Pajares przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Valgrande - Pajares Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Valgrande - Pajares ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 28. gru 2024 i datą zamknięcia 23. mar 2025. Dzięki 32 trasom i 12 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 34 985 957097.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.