Dolina Aosty, Colle di Joux

Colle di Joux Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Colle di Joux? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Colle di Joux Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci0-7
Młodzież8-13
Dorośli18-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2023-2024Cennik obowiązuje do: 15 kwi 2024343.00959.001,370.001,096.00
Dodatkowe informacje: Skipass stagionali VALLE D’AOSTA - Le stazioni che aderiscono sono: Monterosa Ski (con Brusson), Breuil-Cervinia / Valtournenche, Chamois, Cogne, Col de Joux, Courmayeur, Skyway Monte Bianco, Crévacol, La Magdeleine, La Thuile – La Rosière, Ollomont, Pila, Rhêmes-Notre-Dame, Torgnon, Valgrisenche, Valsavarenche, Valtournenche

Ostatnia aktualizacja cen 18. paź 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Colle di Joux Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 21 kwi 2015
Dorośli
1-dniowy22.00
1-dniowy - weekend24.00
4-godzinny19.00
6-dniowy96.00
Dodatkowe informacje:

Ostatnia aktualizacja cen 21. kwi 2015. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Colle di Joux Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Colle di Joux Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Colle di Joux? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Colle di Joux przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Colle di Joux Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Colle di Joux ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 21. lis 2026 i datą zamknięcia 11. kwi 2027. Dzięki 4 trasom i 5 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +39 0166 510106.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.