Lackenhof - Ötscher Ceny skipassów

Ile kosztuje karnet w ośrodku Lackenhof - Ötscher? Przedstawiamy ceny skipassów w wysokim sezonie. Znajdziecie tu przykładowe ceny najpopularniejszych karnetów. Szczegółowe cenniki oraz informacje o specjalnych zniżkach znajdziecie na stronach www ośrodka.

Lackenhof - Ötscher Karnety sezonowe | Skipassy sezonowe | Ceny

*Wszystkie ceny w
Obowiązuje w sezonie:
Dzieci5-15
Młodzież16-19
Dorośli20-64
Seniorzy65+
Obowiązuje w sezonie: 2020-2021Cennik obowiązuje do: 22 mar 2021194.00286.00386.00347.00
Dodatkowe informacje: Kombikarte Ötscher-Hochkar

Ostatnia aktualizacja cen 24. wrz 2020. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Lackenhof - Ötscher Karnety jedno- i wielodniowe

*Wszystkie ceny w
Ostatnia aktualizacja: 30 sty 2023
Dodatkowe informacje: Das Skigebiet Lackenhof - Ötscher hat ein flexibles Preismodell eingeführt, d.h. es gibt keine Skipässe mehr zu fixen Preisen, da sich diese täglich ändern. Alle aktuellen Preise findet ihr im Webshop: https://shop.oetscher.at/de/oetscher

Ostatnia aktualizacja cen 30. sty 2023. Zastrzeżenie: Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość. Ceny karnetów sezonowych i dziennych mogą się zmieniać. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Zaplanuj swój wyjazd

Wypożyczalnie nart

Lackenhof - Ötscher Informacje o karnetach sezonowych i jednodniowych

Lackenhof - Ötscher Informacje o karnetach sezonowych

Ile razy zamierzasz odwiedzić ośrodek Lackenhof - Ötscher? Karnet sezonowy to najlepszy wybór dla zapalonych narciarzy i wszystkich, którzy chcą odwiedzać ośrodek Lackenhof - Ötscher przez cały sezon zimowy. Narciarze mogą wybierać spośród różnych rodzajów karnetów sezonowych, aby dopasować je do wszystkich grup wiekowych i preferencji.

Posiadacze Karnetu Sezonowego mogą liczyć na najlepszą cenę i różne dodatkowe korzyści.

Lackenhof - Ötscher Informacje o dziennych karnetach narciarskich

Ośrodek Lackenhof - Ötscher ogłosił ceny karnetów na sezon narciarski 2023 – 2024 z datą otwarcia 08. gru 2023 i datą zamknięcia 17. mar 2024. Dzięki 9 trasom i 6 wyciągom sezon narciarski w tym ośrodku sprawi Wam sporo frajdy.

Ceny dziennych karnetów narciarskich w sezonie narciarskim 2023 – 2024 różnią się od siebie w zależności od terminu, wieku i liczby dni. Weź pod uwagę, że ceny skipassów w okresie przedsezonowym zwykle są niższe się od cen w szczycie sezonu. Ceny karnetów narciarskich w późnym sezonie mogą również pomóc zaoszczędzić pieniądze.

Gdzie można kupić karnety narciarskie?

Karnety można kupić online na stronie internetowej ośrodka lub osobiście w kasie ośrodka. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +43 (0) 7480 5354.

Promocje

Zakup karnetów z wyprzedzeniem to najlepszy sposób na oszczędzanie. Polecamy sprawdzić stronę internetową ośrodka, gdzie znajdują się informacje o wszelkiego rodzaju promocjach, w tym rabatach na karnety i noclegi.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.