Raporty prosto ze stoku z ośrodka Czarna Góra

Tutaj znajdziecie raporty śniegowe wrzucane przez użytkowników naszej aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, dostępnej na Androida i iPhona. Dzięki niej nie tylko macie dostęp do aktualnych danych na temat warunków narciarskich, kamerek i map z 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie, ale także możecie zamieszczać własne raporty i zdjęcia prosto ze stoku. Raporty użytkowników aplikacji pozwalają dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak rzeczywiście przedstawiają się warunki na trasach. Więcej informacji o aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” oraz linki do jej pobrania znajdziecie tutaj: www.skiinfo.pl/mobile!
Jazda. I bez zbędnego gadania.
5 miesięcy temu
Zdjęcie 14.01.24, warunki dobre,trochę lodu
5 miesięcy temu
Mokro, mgła i lód.
5 miesięcy temu
W nocy padał deszcze . Dziś duża mgła i śnieg topnieje .
5 miesięcy temu
Trochę wiatru i lekki opad śniegu. Sporo lodu
6 miesięcy temu
Byłem w Czarnej w niedzielę 10 grudnia i w poniedziałek 11 grudnia. Warunki super, ludzi mało. W poniedziałek było idealnie
6 miesięcy temu
Dużo śniegu. Wczoraj warunki średnie. Dziś super
6 miesięcy temu
Jak Warunki na stoku ? Luxtorpeda D,iła cały czas ? Kolejki są do wyciągu?
6 miesięcy temu
Luxtorpeda działa. Stok przygotowany. Ludzi mało.
7 miesięcy temu
1.03-5.03 2023: warunki względnie dobre, miejscami oblodzenia, stoki nachylone w kierunku północno-wschodnim, więc pomimo dodatniej temp. w pierwszych dniach (3°-4°), było OK. W weekend i 12:00-13:00 w tygodniu spore kolejki do wyciągów. Po 14:00-15:00 robi się spokojniej i można jeździć do 20:00.
1 rok temu
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.