Świeradów Zdrój – oceny ośrodka i recenzje

Znasz ośrodek Świeradów Zdrój – oceń go! Możesz przyznawać gwiazdki (od jednej do pięciu – im więcej tym lepiej) i oceniać w ten sposób jakość tras, snowpark, ofertę dla rodzin, życie nocne i ogólny stosunek jakości do ceny. Jeśli jeszcze w tym ośrodku nie byłeś, znajdziesz tu wcześniejsze oceny ośrodka Świeradów Zdrój dostarczone przez innych użytkowników. Pomogą Ci one w wyborze najlepszej miejscówki na kolejny wypad na narty lub snowboard?

Świeradów Zdrój – oceny ośrodka i recenzje

Łącznie (3.3)
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat
Ogólna ocena ośrodka (liczba gwiazdek) nie odzwierciedla prostej średniej, pod uwagę branych jest wiele różnych czynników, w tym aktualność recenzji.
Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Oceń ten ośrodek

Wszystkie opinie

Najnowszych
Oliwia Bielińska
Nowoczesna kolejka, trochę brakuje przynajmniej drugiej trasy.. Ogółem mozna pojeździć, jest ok, fajnie wykorzystany szczyt przeciez nie tak wysoki
Szybka kolejka, 8osobowy wagonik, naprawdę dobrze przygotowana trasa jak na brak sniegu i marzec
Tylko jedna trasa, dość drogo, miejscami na pewno nie dla początkujacych
WALDEMAR undefined
Sam stok jak i gondola są naprawdę ok!. Płynność "załadunku" osób do wagoników bardzo dobra! Co zaś do stoku to trafiłem na sytuacje dla mnie niedopuszczalną - górny odcinek trasy (praktycznie od samej stacji) był w taki sposób dośnieżany że nie dało się tam zjechać! Armatki ustawione wprost na narciarzy brak widoczności przy sporym nachyleniu stoku bardzo duże ryzyko wpadnięcia na kogoś - czyli ZERO BEZPIECZEŃSTWA!!! A jeszcze do tego instruktorzy z maluchami i nie tylko, ludzie zatrzymujący się i przecierający gogle lub twarz z drobinek lodu armatkowego - KOSZMAR!!!! Uważam że: naśnieżać tak, ale można skierować armatki w górę a nie prosto "w oczy". Jest to nie tylko moja opinia ale także wszystkich osób z którymi miałem przyjemność jechać gondolą! Pozdrawiam
długość i zróżnicowanie stoku
zbyt mocne różnice poziomów
Byłem kilka dni temu. Trafiłem z pogoda, więc jestem zadowolony.
Brak kolejek
Nie widzę
Anna undefined
Dobrze, że w ogóle można pojeździć, choć nie ma prawdziwej zimy, ale warunki są trudne, dużo lodu, a pod koniec trasy koszmar, muldy śnieżne wczoraj trzy razy zwozilo kogoś pogotowie, jazda nie była przyjemnością, a stresem . Plusem na pewno jest gondola , bliskość parkingu, cena. Widoków niestety też pięknych nie było, bo była duża mgła. Trasa raczej dla średniozaawansowanych.
undefined
Roscislaw
Dzięki armatom śnieżnym zawsze mają wystarczająco śniegu w porównaniu do innych ośrodków.
Jazda nocna: najdłuższy oświetlony stok w regionie
Lolo
Stog Izerski jest bardzo fajnym miejscem, gdyż jest stosunkowo mało znany wśród narciarzy. Gondola wwozi w komfortowych warunkach w ciągu około 10 minut na górę, na której nie ma wlokących się szkołek i narciarzy w jeansach, których często można spotkać w Karpaczu czy Szklarskiej. Na stoku można poszaleć, a na dole nie stoi się w kolejkach, tylko wsiada na bieżąco do gondoli. Gdyby była jeszcze jedna lub dwie nartostrady, to byłby to ośrodek idealny.
Brak kolejek, komfort gondoli
Brak
mysiull77
Nie podoba mi się fakt ze toalety są osobno płatne po 2 zł. Wlicznie to do ceny biletu bo ludzie leją po krzakach
Gondola to jedyna zaleta tego stoku.
Długie wyplaszczenie ok 400m wrecz wytraca się prędkość. Do tego drogo jak na jedną trase.
Rafał
Nie warto przyjeżdżać obecnie (10.02.1014 r.), resztki sztucznego śniegu, w wielu miejscach przetarcia, wystająca trawa. Szkoda nart lub desek. W dodatku mnóstwo zbitego lodu, słowem nieprzyjemnie i niebezpiecznie. Niby pogoda była dobra, ale popołudniu wiatr był bardzo silny. Ja rozumiem, że kolejka jest nowa i najnowocześniejsza w Polsce, ale ludzie, w tych warunkach to nie za te pieniądze!!!
Resztki śniegu
Same
Ośrodki narciarskie | Polska, Europa, świat

Oceń ten ośrodek

Podziel się swoją opinią o ośrodku Świeradów Zdrój, aby pomóc innym narciarzom. Napisz, co Ci się podoba a co nie, i dlaczego.

Początkujący
Zaawansowani
Eksperci
Jakość tras
Rodziny i dzieci
Apres Ski
Snowpark
Ocena ogólna
Podaj swoją ogólną ocenę ośrodka
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.